Kto przegląda

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Noclegi Hotel SenPasja Pizza dla CiebieProjektowanie wnętrz ModomuBednarczyk Sokołowski adwokaciAdwokat Katarzyna NecelDiament Meble kuchenneWindySmseagle.eu

Medycyna

22
cze

Centrum Rehabilitacji Skomed

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę doświadczonych specjalistów. Zarazem w naszym centrum, jak i u pacjenta, proponujemy szeroki zakres zabiegów wspomagających leczenie. Bogata gama zabiegów terapeutycznych zawiera zabiegi takie, jak galwanizację, elektrostymulację, światłolecznictwo, drenaż limfatyczny, masaż segmentarny oraz terapię metodą PNF.

4
cze

Centrum Rehabilitacji Skomed w Bydgoszczy

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy trafisz pod opiekę doświadczonych fizykoterapeutów. Zarówno w naszej przychodni, jak również w domu pacjenta, możemy zaoferować szeroki zakres zabiegów wspomagających leczenie. Ogromna gama zabiegów leczniczych obejmuje zabiegi takie, jak laseroterapię, elektroterapię, terapię ultradźwiękami, krioterapię, masaż segmentarny oraz terapię manualną. Grupa renomowanych fizjoterapeutów, niskie ceny, doskonałe podejście do pacjenta, spersonalizowana opieka, jak również ogromna gama zabiegów to atuty, które cechują centrum rehabilitacji.

29
sie

Eskulap Przychodnia Lekarska

Dzięki aparaturze renomowanych producentów oraz doświadczeniu naszego zespołu możemy zaproponować profesjonalną oraz szybką obsługę klientów w laboratorium w NZOZ Przychodni Lekarskiej Eskulap Sp. z o.o. na terenie Sieradza. Laboratorium oferuje usługi w zakresie specjalistycznych badań bezpłatnych - ze skierowaniem od lekarza POZ albo specjalisty oraz odpłatnych, w tym m.in. pobranie krwi w domu klienta. Oferta badań dotyczy przykładowo badań serologicznych, badań w chorobach zakaźnych.

27
sie

Pracownia Analityki Medycznej LABmedical

LABmedical wyróżnia miły zespół pracowników, który zapewnia najlepsze badania różnego rodzaju.
Grono ekspertów, niskie ceny, czy też wieloletnie doświadczenie to walory wyróżniające laboratorium LABmedical.
Pacjentom wykonujemy badania w obszarze np. schorzeń reumatologicznych, dedykowane kobietom 40+ lub stopnia pokrewieństwa z nabłonka z policzka (zrobione w certyfikowanym laboratorium). Nasza pełna oferta jest umieszczona na witrynie http://laboratorium-pila.pl/.

19
lip

Testy na ojcostwo Genmed

Chcesz ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dzieckiem a domniemanym ojcem? Badania zrealizuje dla Ciebie Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed J. Świerczyński sp.j. w Poznaniu. Analizy materiału genetycznego dokonywane w laboratorium gwarantują wysoki poziom pewności. Wykonywane są przez kompetentny zespół biotechnologów, co potwierdzają liczne certyfikaty, jak i pozytywne komentarze osób poddanych ekspertyzie. Indywidualne podejście do klienta, jakość badań oraz rzetelność to cechy, które wyróżniają firmę na rynku. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

31
gru

Laboratorium Genmed

Laboratorium Badań Genetycznych Genmed.pl pomaga w genetycznym ustaleniu rodzicielstwa. Spółka zajmuje się również badaniami na potrzeby spraw karnych. Dzięki grupie wyszkolonych genetyków i maszynom wysokiej jakości, laboratorium gwarantuje najlepszą analizę oraz jakość prowadzonych badań. Dzięki klinikom partnerskim w całym kraju Genmed proponuje dojazd do osób badanych. Listę dostępnych badań firmy udostępniono na witrynie genmed.pl.
W trakcie wszystkich etapów badania sprawdzana jest prawidłowość i poprawność analiz.

7
lis

Agencja GMS Recruitment

Gmsecruitment.com to serwis pozwalający na szukanie ofert pracy na rynku medycznym. Na naszej stronie umieszczamy oferty pracy, zapewniamy profesjonalną pomoc i polecamy kursy poszerzające wiedzę. Nasza siedziba znajduje się na terenie Łodzi. Gorąco namawiamy do wypełnienia dostępnego na stronie internetowej wniosku. Email: info@gmsrecruitment.com, Tel: +48 665 342 763, Fax: +48 42 658 19 95
Wejdź na stronę: gmsrecruitment.com

3
lis

Usługi psychologiczne Wojciech Kopytek

Gabinet Nowych możliwości to profesjonalna pracownia, która gwarantuje pomoc terapeutyczną. Doświadczeni terapeuci dokonują szczegółowej diagnozy terapeutycznej oraz odpowiadają na wszelkie zadawane pytania. Udzielają także wskazówek w kryzysowych sytuacjach życiowych. Przychodnia znajduje się na obszarze Skierniewic, gdzie są zatrudnieni wyłącznie wyspecjalizowani eksperci. Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy możliwość pomóc dużej liczbie osób, które rekomendują nas swoim kolegom.

1
lis

Gabinety Lekarskie 3 Bell Opławski

Bellmed to wszechstronny gabinet medyczno-stomatologiczny, który gwarantuje różne usługi z wielu dziedzin medycyny. Proponujemy konsultacje m.in.: z ginekologii, z dietetyki i wykonujemy fachowe badania opierając się na najnowocześniejszego sprzętu cenionych firm. Umawiać się na wizytę można przez internet oraz normalnie. Kluczowym atutem na rynku jest wieloletnie doświadczenie wraz z indywidualnym podejściem do wszystkich pacjentów.
Bellmed.pl: więcej o firmie

Subscribe to Medycyna