Kto przegląda

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Noclegi Hotel SenPasja Pizza dla CiebieProjektowanie wnętrz ModomuBednarczyk Sokołowski adwokaciAdwokat Katarzyna NecelDiament Meble kuchenneWindySmseagle.eu

Edukacja Nauka

3
lis

WSM Sosnowiec

Dietetyka w sporcie, ratownictwo medyczne, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych i innych kierunkach studiów oferuje WSM Sosnowiec.
WSM Sosnowiec gwarantuje kandydatom doskonałe przygotowanie do pracy w branży medycznej, dobrze wyposażone sale i możliwość wzbogacania wiedzy w wielu obszarach.
Zespół najlepszych wykładowców, dobrze wyposażona czytelnia, jak i wygodna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych w tym rejonie.

5
cze

WSM – Uczelnia w Sosnowcu

WSM w Sosnowcu proponuje studentom ogromny wybór fakultetów takich jak Dietetyka w sporcie i Problemy seksualne w resocjalizacji. Kadra złożona z najlepszych profesorów, znaczna pula stypendiów naukowych oraz elastyczny grafik wykładów to tylko kilka z atutów, jakimi może poszczycić się Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu. Mocną stroną naszej placówki na pewno jest kadra dydaktyczna z danej specjalizacji, jak i obszerna baza naukowa. Posiadamy m.in. doskonale doposażone pracownie naukowe, czytelnię z pismami naukowymi.

15
paź

Szkoła Global Language Academy

Jeżeli zamierzasz jak najszybciej nauczyć się języka obcego pod kierunkiem najlepszych nauczycieli, to szkoła Global Language Academy na terenie Wrocławia jest z pewnością dla osób takich jak Ty! Tutaj masz możliwość zapisać się na naukę języków metodą ciekawych konwersacji przykładowo: niemieckiego, szwedzkiego. Wystarczy tylko wybrać dowolną formę zajęć. Warsztaty językowe odbywają się w siedzibie szkoły , a także w domu klienta - na terenie Wrocławia. Ponadto, proponujemy kurs poprzez skype’a. Prócz tego prowadzimy zajęcia podczas wakacji i dla podmiotów gospodarczych.

7
gru

Przedszkole Mądry Maluch

Bogata oferta edukacyjna i kadra wykwalifikowanych nauczycieli wyróżniają Przedszkole Językowe Mądry Maluch. Nieliczne grupy, dużo zajęć pozalekcyjnych i domowe obiady zyskały uznanie przedszkolaków i ich rodziców. Do szkoły uczęszczają maluchy z Rumii oraz okolic. W przypadku pytań prosimy zatelefonować na 698-719-060, chętnie udzielimy odpowiedzi. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, przedszkole@madrymaluch.edu.pl.

Madrymaluch.edu.pl - więcej

28
lis

Wste.szczecin.pl

WSTE to prywatna szkoła wyższa, kształcąca absolwentów np na potrzeby branży transportowej. Proponujemy spory katalog kierunków praktycznych, nieodpłatne studia podyplomowe oraz inżynierskie. Nasza szkoła mieści się w samym sercu Szczecina z bardzo prostą droga dojazdu. O popularności uczelni świadczysatysfakcja studentów, zmierzających do realizowania własnych pasji i planów zawodowych. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Strona internetowa firmy - wste.szczecin.pl

4
lis

Warsztaty dla dzieci Jeżyki

Klub Malucha na Jeżycach to miejsce, gdzie maluch będzie się beztrosko bawić i rozwijać sensorycznie. W naszej placówce pracują tylko profesjonalni nauczyciele ,a także eksperci z obszaru leczenia psychologicznego. Oprócz tego biorą udział w zajęciach z angielskiego, ruchowych a także ćwiczeniach fizycznych. Mogą też odkrywać sekrety np.: kuchenne, muzyczne, teatralne i uczestniczyć w ćwiczeniach sensorycznych. Przedszkolaki poznają własne, nowe umiejętności, też na odpowiednio zagospodarowanym placu zabaw. Tu bowiem np.

Subscribe to Edukacja Nauka